Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > Vooblyde yeniyim bu nedir banmı yedim?

Vooblyde yeniyim bu nedir banmı yedim?

1dontcare

Edited 31 January 2015 - 12:11 pm by 1dontcare
yardımcı olurmusunuz ban yediysem neden sebebsiz yere yedim
Attachments:
Adsz.png (file size: 30.86 KB)
2.png (file size: 254.17 KB)
Adsz.png (file size: 262.36 KB)

連結 | 回應 | 引用
 FoxValentine_

Posted 30 January 2015 - 9:43 am
Merhaba,

Banlanmanın nedeni bir kaç sebepten dolayı olabilir. Vermiş olduğum linke girip konu açarsan ve durumu izah edersen yanlış anlaşılma varsa banı kaldırırlar veya ban'ı neden uyguladıklarına açıklık getirirler.

Konu açacağın link: http://www.voobly.com/forum/view/529
連結 | 回應 | 引用
 1dontcare

Posted 30 January 2015 - 1:45 pm
Yazdıkları tek şey şu we simply dont like you, so there. ne yani keyfe kedermi banlamıslar
連結 | 回應 | 引用
 FoxValentine_

Posted 31 January 2015 - 10:45 am
Böyle bir cevap verdiklerini hiç sanmıyorum. Eğer öyleyse ekran kaydı alıp buraya upload edebilirmisin?
連結 | 回應 | 引用
 1dontcare

Posted 31 January 2015 - 12:11 pm
printscrenları yukarda guncelledim bakabılırsınız
連結 | 回應 | 引用
 FoxValentine_

Posted 1 February 2015 - 10:42 am
Ban işlemi şuanda inceleme altında. İncelemeden sonra bu konu altında tekrar yazarak seni bilgilendircem.
連結 | 回應 | 引用
 1dontcare

Edited 1 February 2015 - 5:44 pm by 1dontcare
tamamdır sizden cvp beklemekteyim bu arada inceleme nezaman biter
連結 | 回應 | 引用
 FoxValentine_

Posted 2 February 2015 - 11:38 am
Malesef yeni oyuncu olduğunu düşünmüyolar ve önceden yaptığın bir kaç kabahatten dolayı ban koymuşlar.
連結 | 回應 | 引用
 1dontcare

Posted 2 February 2015 - 12:18 pm
Beni baskasiyla karistiriyolar yani benm yuzunden bu oyuna baslattigim 2 arkdasimda ban yedi cunku laptopumla onlara ugradigimda wierlesten girdigim icin neyse daha fazla ugrasmicam yaptiklari haksizliktir . Sorun degil arkdaslarimizla steame geceriz orda hic degilse ban yenince duzgun bir aciklama yapiyolar neyse kolay gelsin herkeze . Turk oyuncularina sesleniyorum unutmayin sizinde bir gun bole birsey basiniza gelebilir herkeze iyi oyunlar ayrica mod ilgin icin tesekkurler
連結 | 回應 | 引用
 FoxValentine_

Posted 2 February 2015 - 4:27 pm
Anlıyorum. Adminlerin elinde ne kanıt var bilmiyorum ama ellerindeki bilgi herneyse seni banlı tutma konusunda ısrarlılar.

Herneyse konuyu kapatıyorum çünkü yapabileceğim birşey yok. Tekrar şikayette bulunmak istersen Ban Appeals bölümünde yeni konu açabilirsin.

連結 | 回應 | 引用
[1]
Displaying 1 - 10 out of 10 posts
轉至討論版面:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

Dân số hiện tại:
CBA PathBlood 1.8.0 (73 Người chơi)
Word Association (67 Người chơi)
1.6 reward campaing (55 Người chơi)
AoKTS updates (36 Người chơi)
Photos of Voobly Players (17 Người chơi)
New Voobly Client 2.7 (14 Người chơi)
Chủ đề tích cực nhất tuần qua: